42,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 грн
* Час вказано для регіону: Україна, Одеса
Компанія здійснює повернення і обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.
Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).
Зворотня доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.
В соответствии с "Законом о защите прав потребителей", Покупатели нашего магазин имеют право на обмен товара надлежащего качества на протяжении четырнадцати дней, не учитывая дня покупки. Обратите внимание, обмену, или возврату подлежит только новый товар, который не был в эксплуатации и не имеет следов использования, а именно: царапин, потертостей, повреждений. В течении 14 дней меняем товар,денежные средства не возвращаем.
Пінцет - найважливіший інструмент для нарощування вій поштучно, Пінцети бувають різних видів, і різної форми. Для нарощування вій поштучно вам знадобляться два пінцети, це прямий з гострими кінцями, і зігнутий теж з гострими кінцями.
Рівним пінцетом, вам буде зручно тримати вій, що нарощується, а загнутим зручно захоплювати штучну.
Професійний пінцет для вій використовується при нарощуванні вій для посадки та зняття вій.
Але й не забувайте про техніку безпеки - клієнт при нарощуванні може заснути, сіпнуться, чхнути, важливо не пошкодити гострим краєм пінцету очі клієнту
Наскільки вам зручно на сайті?