Аерографія нігтів: який необхідний інвентар
- плавні переходи відтінків;
- імітувати шорстку структуру;
- графічну та художній розпис.
Головною перевагою техніки вважається її швидкість. За півгодини можна створити манікюр зі складними елементами.
Особливості аерографа
Залежно від завдання, діаметр сопла аерографа може варіюватися від 0,15 до 0,2 мм. Розпилення барвника відбувається при натисканні ручки. Для роботи з трафаретами, створення об'ємного дизайну підходить простий інструмент. Прилад подвійної дії з регулюванням потоку повітря дозволяє майстру промальовувати найдрібніші деталі вручну. З його допомогою зручно змінити товщину мазка і лінії.
Компресор зі струменем повітря розпилює пігмент на поверхню нігтя. Особливий склад дозволяє фарбі миттєво висихати, а майстер швидко коригує недоліки.
Фото дизайну з використанням аерографа
Інноваційним приладом можна творити справжні чудеса на нігтях. Аерограф надає можливість по-новому поглянути на звичну техніку.
Френч виконаний з використанням липких стрічок і приладу. Щоб кілька разів смужки перехрестити, краще виконувати роботу на довгих нігтях, що видно на фото. В класичний білий можна додати відтінки інших кольорів, які створюють гру світла і тіні.
Якщо застосувати в дизайні різні графічні наклейки і трафарети, вийде ефектний об'єм. Популярним елементом в оформленні нігтьової пластини вважається геометрія.
У теплу пору року модниці можуть зробити художній розпис у поєднанні з квітковими композиціями. Абстрактні лінії, переплетені з квіточками на нюдовой підкладці стануть оптимальним рішенням для романтичних натур.
Для нареченої можна зробити ніжний градієнт з біло-рожевим переходом. Залишається прикрасити його стразами, ліпниною.
Поєднання трафаретів і малюнків
Для створення дизайну за допомогою трафарету майстер заздалегідь продумує всю композицію. Трафарети, виготовлені з гнучкої плівки, добре прилипають до нігтя. Для максимальної адгезії, з боків нігтя потрібно пройтися апельсиновою паличкою. Завдяки техніці, оформлення можна прийняти за художній розпис. Також можна скористатися прикладними трафаретами, які не дають чітких ліній і використовуються в дизайні абстрактних композицій.
Цікавим рішенням стануть сіточки для дизайну. Можна придбати варіант з ромбами або мереживами. Вони дозволяють виконати розкішні композиції.
Щоб зробити дизайн за допомогою трафарету, потрібно розпочати роботу з розпилення фонового покриття на нігтьову пластину. На наступному етапі його накладають і використовують аерограф з іншим пігментом. Доповнити задумку можна, самостійно домалювавши деталі, прикрасивши нігті стразами. Тривалий результат гарантує закріплюючий засіб.
Фарба та інвентар для аерографії нігтів
Процедура виконується на покриті лаком нігті. Для дизайну необхідний наступний інвентар:
- аерограф;
- набір фарб;
- захисні наклейки;
- піпетка для забору барвника;
- топове покриття;
- бафи;
- пінцет;
- рідина для зняття липкого шару;
- праймер;
- рідина для очищення інструменту і пензлик;
- трафарети для створення композиції.
Для обробки однієї руки необхідно кілька крапель рідкої фарби. Фахівці застосовують варіанти на акриловій чи водній основі.
Якщо працювати доведеться з трафаретом, без пінцета не обійтися. Він дозволить акуратно виконати всі маніпуляції. Очищення апарату від залишків попереднього кольору, відбувається за допомогою щіточки. Для запобігання потрапляння на шкіру навколо нігтя пігменту, майстер покриває її захисними наклейками.
Починаючому фахівцеві варто виконувати прості техніки, поступово вдосконалюючись, створюючи більш складні.