Як зробити апаратний манікюр в домашніх умовах
Апаратний манікюр стає все більш популярним. Незважаючи на високу вартість робіт, ефект від такої гігієнічної процедури тримається значно довше, ніж від класичної обрізний. Це особливо актуально для людей з товстою і жорсткою кутикулою, яка швидко відростає. Ринок товарів для даної процедури постійно зростає. Сьогодні можливо без будь-яких проблем виконати такий догляд в домашніх умовах. Цей матеріал розповідає, які насадки варто вибирати: керамічні, металеві твердосплавні. Поговоримо про ідеальне фрезере для манікюру, основних етапах, нюанси здійснення процесу.
Фрезери для манікюру в домашніх умовах
Фрезер — спеціальне обладнання для професійної обробки поверхонь. Воно використовується ювелірами, зубними техніками, майстрами манікюру. Особливість пристосування в тому, що воно дає можливість проводити тонкі роботи, тобто знімати буквально десяті частки міліметра з поверхні. Саме тому фрезери з керамічними, металевими твердосплавними насадками відмінно підходять для роботи з нігтями, шкірою. Вони не травматичні, а результат гігієнічного процесу спостерігається протягом тривалого часу.
Для застосування в домашніх умовах розумно вибирати компактний виріб з невеликим блоком управління. Відмінний варіант — коли він вже вбудований в ручку. Якщо ви плануєте обробляти апаратом тільки нігті і шкіру на руках, то достатньо пристрою потужністю до 15 Вт і з 10-15 тис. об/хв. Для спилювання гель-лаку доведеться купувати манікюрна пристрій потужністю 20-30 Вт і з 20-30 тис. об/хв. Зазначимо також, що такі показники мають більшість моделей фрезерів на ринку.
Керамічні, металеві насадки твердосплавні
При проведенні апаратного манікюру фрезером ніяк не обійтися без фрез. Ці пристосування фіксуються в ручці пристрої, що безпосередньо контактують з шкірою. Насадки характеризуються різними матеріалами виготовлення (керамічні, металеві твердосплавні, алмазні та ін), абразивністю, формою.
При виконанні манікюрної процедури в домашніх умовах вам знадобляться керамічні, металеві, твердосплавні насадки таких форм:
- конус — щоб шліфувати нігті, полірувати бічні валики;
- бор — видаляє птеригий;
- усічений конус — щоб спиляти гель-лаку
- кулька — дозволяє справлятися з тріщинами, задирок.
Керамічні фрези довели свою ефективність в домашніх умовах. Вони допоможуть впоратися з грубою шкірою, мозолями. Металеві пристосування потрібні для роботи з кутикулою, бічними валиками. Такі твердосплавні вироби практично вічні.
Етапи виконання манікюру апаратом
Апаратний манікюр складається з декількох етапів:
- дезінфекції металевих твердосплавних, керамічних насадок, рук;
- надання форми нігтям, відсунення кутикули;
- обробки валиків з боків конусоподібної фрезою;
- підведення, зняття кутикули з використанням кулястої або конусоподібної фрези;
- шліфування при необхідності.
Якщо ви вперше обробляєте нігті апаратом в домашніх умовах, то на фрезере краще виставити 10 тис. об/хв. Обробка шкіри і нігтя проводиться на швидкості до 12 тис. об/хв. Тримайте фрезу під кутом 45° до пластини. Заборонено натискати на насадку і затримуватися в одній точці. Обробка відбувається від центру до краю. Фреза повинна обертатися у бік зворотний руху руки. Тобто, якщо ви рухаєтеся від центру вліво, то насадка повинна обертатися вправо. І в салоні, і в домашніх умовах апаратна гігієнічна процедура обов'язково проводиться на сухих руках.