Чим краще зміцнити нігті: гелем або акрилом
Гель-лаки носяться довго і це одне з найбільших переваг. Три тижні з ідеальним манікюром — це мета всіх клієнток. Але строки носіння гель-лаку безпосередньо залежать від якості і товщини нігтьової пластини. Для того, щоб покриття не відвалилося після першого ж удару нігтем об тверду поверхню, використовують спеціальні матеріали для зміцнення нігтьової пластини. Це можуть бути кольорові або прозорі гелі для нарощування, акрилова пудра. Нігтьові сервіси пропонують своїм клієнтам один або кілька варіантів зміцнення. Але який же краще? Постараємося розібратися в цьому матеріалі.
Зміцнення нігтів акрилової пудрою
Самий простий, при цьому ефективний спосіб зміцнення нігтьової пластини — використання акрилової пудри. Вона не тільки підвищує міцність покриття, але і має декілька інших важливих переваг:
- не впливає на відтінок гель-лаку;
- попереджає розтріскування покриття;
- вирівнює нігтьову поверхню.
Акрилова пудра — це мономер акрилат. Під впливом ультрафіолетового випромінювання відбувається полімеризація, і речовина, що твердне. Особливість матеріалу в тому, що повний процес затвердіння відбувається тільки через 24-48 годин, а значить — в цей період нігті не варто піддавати навантаженні або ударів. До одного з найважливіших мінусів відноситься те, що акрилову пудру з нігтів можна тільки спиляти. На нейл-ринку можна придбати прозорі і кольорові матеріали, але для вирівнювання нігтьової пластини використовується перший варіант.
Технологія роботи з матеріалом досить проста. На праймер і базу з липким шаром наноситься тонкий шар пудри. Потім вона сушиться в лампі. Далі бафом знімається утворився глянець і вирівнюється поверхня. А потім можна наносити гель-лак.
Використання прозорих і кольорових гелів для зміцнення нігтів
Гель для нарощування — це теж акрилат, але вже у формі олігомеру. Завдяки такому проміжним станом між мономером і полімером, цей матеріал твердне від простої сушіння в лампі і не вимагає особливої обережності в шкарпетці. На ринку можна придбати як кольорові, так і прозорі гелі для нарощування. У них є кілька особливостей застосування:
- не вимагають додаткової обробки після сушіння;
- заповнюють всі нерівності на нігтьовій пластині;
- наноситься шарами різної товщини;
- не впливають на відтінок подальших покриттів.
Нюанс роботи з гелем для нарощування полягає в тому, щоб рівномірно розподілити прозорий, кольоровий матеріал по нігтьовій пластині. Для цього клієнтці часто доводиться тримати руку в незручній позі. Технологія покриття аналогічна пудрі. На праймер і базу наноситься шар матеріалу і рівномірно розподіляється по нігтю. Потім просушується в лампі. Зазначимо, що наносити продукт слід на просушену базу!
Що ж вибрати: гель для нарощування або акрил?
Вибір між гелем для нарощування та акриловою пудрою залежить від переваг майстра. В обох випадках є нюанси в нанесенні. Варто зазначити, що для зміцнення нігтя пудра використовується тільки прозора і для досягнення кольору необхідний обов'язковий шар кольорового гель-лаку. А ось гелі для нарощування можна використовувати і кольорові. Вони дають гарний напівпрозорий відтінок і клієнтки часто відмовляються від подальшого покриття кольором. Багато майстрів помічають, що гелі підсилюють глибину відтінку, чого важко добитися при використанні акрилової пудри. В шкарпетці обидва матеріали не мають відмінностей. Навіть на самих тонких нігтях покриття з зміцненням протримається до 3 тижнів.
Придбати всі необхідні нігтьові кольорові і прозорі матеріали можна в нашому інтернет-магазині.