Яку вибрати жорсткість пилки для нігтів?
У часи радянської «розкоші» були тільки металеві пилочки, і якщо вже дуже пощастить, то можна було знайти по великому блату два зразка з різною абразивністю. Зараз справи йдуть зовсім по-іншому. У розмаїтті дуже легко загубитися. Для кожного виду манікюру потрібна своя певна жорсткість. У цій статті будемо розбиратися з жорсткістю пилочок для нігтів.
Жорсткість пилки для нігтів
Полиці спеціалізованих магазинів рясніють найрізноманітнішими пилочками. Буквально в очах рябить від кольорів, форм і якихось цифр. Ці самі цифри і вимірюють зацікавив нас параметр. Жорсткість пилок вимірюється в таких одиницях як гриты. Щоб перестати плутатися з цими цифрами, потрібно запам'ятати одне просте правило: чим вище показник в гритах, тим для більш тонких нігтів потрібно їх застосовувати. Тобто чим вище показник, тим вище абразивність, а сама пилка на дотик буде більш м'якою.
Оптимальні значення для натуральних нігтів
Багато хто роками ходять з нарощеними нігтями, інколи навіть забуваючи, які насправді свої натуральні нігті. А адже вони набагато м'якше, ніжніше, їх легко травмувати. Для догляду за натуральними нігтями потрібно використовувати найбільш м'які пилочки. На зразки з жорсткістю нижче 180 і зовсім не варто звертати увагу при виборі пилки для натуральних нігтів. Чим м'якше ніготь, тим вище повинна бути цифра.
Пилки для манікюру, марковані цифрами 900 і вище призначені для полірування нігтьової пластини. Буквально кілька м'яких рухів, і кожен нігтик заблищить і буде гладким на дотик.
Що краще для штучних нігтів
Можливість сформувати на власних обрубках і уламках за якихось три години справжній витвір мистецтва оцінили багато. Розкішний манікюр, який не ламається, не тріскається і не стирається практично місяць — це приємна реальність. Процедура досить проста і відточена до бездоганності. А для її правильної реалізації потрібен правильний інструмент, і одне з найважливіших місць серед них займають пилки для манікюру. Для міцних штучних нігтів потрібні пилки з жорсткістю нижче 180 грит. Хоча багато хто, особливо ті, хто займається покриттям нігтів гель-лаком, користуються саме цим прикордонним значенням. Така пилка досить гостра для того, щоб дбайливо зняти покриття, і при цьому не пошкодити пластину.
Акрилові нігті більш міцні, відповідно для них потрібно використовувати пилки з жорсткістю 100-120 грит.
В арсеналі будь-якого професійного майстра є різні по жорсткості пилки для манікюру. Крім того, що необхідно працювати в різних техніках, як з штучними, так і з натуральними нігтями, так ще і до кожної окремо взятої ситуації майстер приймає рішення, які пилки використовувати, відштовхуючись від індивідуальних особливостей нігтьової пластини.
Оптимальний матеріал пилки для манікюру
Сьогодні на ринку представлені пилки для нігтів з самих різних матеріалів. Найдоступніші за ціною — це зроблені з наждачним крихти, наклеєної на папір або інший матеріал. Але при всій своїй доступності саме такі пилки для манікюру дуже недовговічні, їх можна стерилізувати тільки в ультрафіолетовому стерилізаторі. Зовсім інша справа пилки для нігтів з скла. Вони просто чудово дбайливо доглядають за натуральними пластинами. Величезним їх плюсом є те, що знезаражувати їх можна будь-яким доступним на сьогоднішній день способом без будь-яких обмежень.
Є у продажу навіть пилки для підпилювання зламаного нігтика або ж регулярного манікюру з кришталю. Це дорогою іміджевий аксесуар. Його ціна доступна далеко не кожному, але зате такі пилочки для нігтів дуже довговічні, красиві і дуже практичні.